KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE KRABIČKA ZADARMO

InfinitySilver.cz   »   Ako si vybrať náušnice

Ako si vybrať náušnice

Ako si vybrať náušnice? To je úplne individuálna záležitosť. Je potrebné mať na mysli, že nie všetky náušnice pristanú každému. Na trhu je veľa rozmanitých druhov, typov a motívov. Sú tu tiež rozdielne typy zapínania. Náušnice sú vyrobené z rôznych materiálov, záleží len na Vás, ktorým dáte prednosť.

V našej ponuke nájdete pestrú škálu strieborných náušníc. Sú rozdelené do kategórií kruhových náušníc, náušníc perly, náušníc so zirkónmi, visiacich náušníc, alebo detských náušníc. Majú rôzne druhy zapínania - od klasického zapínania, cez zapínanie na puzety, zapínanie na patent, zapínanie na skrutku, alebo špeciálne zapínanie dopredu na háčik, ktoré je určené pre deti. Náušnice bývajú povrchovo upravené rhodiovaním, čo im dodá luxusnejší vzhľad.

Kruhové náušnice - tieto náušnice vynikajú svojou jednoduchosťou a eleganciou. Všetky tieto náušnice sú rhodiované, pôsobia teda efektne a luxusnejšie. Tieto náušnice sa podobajú bielemu zlatu a majú jednoduché zapínanie. Sú ideálnou voľbou pri spoločenských udalostiach a vynikajú napríklad s jednoduchými šatami. Možno ich však použiť aj na každodenné nosenie.

Náušnice perly - tieto náušnice pôsobia luxusne a veľkolepo. Sú zložené zo strieborných retiazok, na ktorých sú nalepené perly a guličky. Zapínanie majú na puzety. Sú taktiež rhodiované a hodia sa prevažne do spoločnosti, môžu sa však využiť aj na bežné nosenie.

Náušnice so zirkónmi - V tejto kategórii je široký výber z rozmanitých druhov, motívov, tvarov a vzorov. Náušnice sú zdobené rôzne veľkými zirkónmi - teda blyšťavými kamienkami. Tie sú v mnohých farebných prevedeniach. Náušnice majú buď zapínanie na klasický patent, na puzety alebo na šróbik. Jedinečné a originálne tvary, ktoré každého očaria. Náušnice sú vhodné pre každodenné použitie.  Sú taktiež rhodiované.

Náušnice visiace - Sú zložené z rôzne dlhých strieborných retiazok, na ktorých sú umiestnené guľôčky alebo iné geometrické tvary. Pôsobia veľmi efektne a veľkolepo. Tieto náušnice majú zapínanie na puzety. Sú galvanicky upravené rhodiom a proti černaniu. Možno ich použiť pri spoločenskej udalosti alebo aj pre každodenné nosenie.

Detské náušnice - špeciálna kategória náušníc, navrhnutých špeciálne pre deti. Tieto náušnice majú širokú ponuku detských motívov, tvarov i elegantných kúskov. Niektoré druhy sú ozdobené zirkónmi rôznych farieb a majú vzhľad bieleho zlata. Deti si tieto náušnice jednoducho obľúbia. Majú zapínanie na puzety alebo špeciálne zapínanie dopredu na háčik, ktoré je navrhnuté presne pre deti. Sú taktiež rhodiované a určené na každodenné nosenie.