KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE KRABIČKA ZADARMO

InfinitySilver.cz   »   Darčeky na Valentína pre ženy

Darčeky na Valentína pre ženy

Valentínske darčeky, ktoré poteší

Sviatok všetkých zamilovaných sa nezadržateľne blíži a Vy si stále lámete hlavu, akým darčekom prekvapíte ženu, ktorú milujete? Máme pre Vás skvelé tipy na darčeky, ktorými jej zaručene urobíte radosť. Medzi tie najobľúbenejšie darčeky patrí rozhodne šperky. Museli by ste hľadať dlho, než by ste našli ženu, ktorú by nepotešil krásny strieborný šperk. V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku elegantných náušníc, náramkov, prsteňov a náhrdelníkov. Nechýba ani preslávené talianskej šperky Gaia, tvorené konceptom náramku a príveskov. Voľba je len na Vás!

 

Koncept Gaia ako dokonalý valentínsky darček

Strieborné navliekacie korálky sú hitom poslednej doby. Ženy po celom svete si na svoj jedinečný náramok zbierajú rôzne prívesky a zostavujú si šperk podľa svojich predstáv. Šperky Gaia tvoria podmanivé korálky, prívesky a ďalšie strieborné prvky, zdobené zirkónmi či muránským sklom. Šperky zobrazujú najrôznejšie životné udalosti, ktoré si majiteľka navždy uchová na svojom náramku. Skvelý tip na darček, nemyslíte?

Darujte srdce, ktoré bude nosiť stále pri sebe

Strieborný či zirkónový prívesok v tvare srdca je doslova stávka na istotu. Avšak u tohto motívu rozhodne nemusíte zostať. Neustále pre Vás obohacujeme ponuku strieborných príveskov, nájdete u nás nepreberné množstvo rôznych druhov a tém - od obľúbených štvorlístkov, anjelikov, cez zvieratká, až po výraznejšie modely. Všetky prívesky pôsobí veľmi elegantne a slušivo, hodí sa na bežné nosenie aj pre výnimočné príležitosti.

Strieborné náušnice - šperk ktorý poteší

Povedzte svojej láske "Milujem ŤA" novými náušnicami z Infinitysilver. Na výber máte náušnice so zirkónmi, visiace náušnice aj kruhy, zvýrazňujúci prirodzenú ženskú krásu. Strieborné náušnice s geometrickým, zvieracím či prírodným motívom vyčarujú žene úsmev na tvári. Odporúčame tiež náušnice so srdiečkami, ktoré k Valentínovi iste patrí.

Potrebujete pomoc s výberom darčeka?

Každý všedný deň je Vám k dispozícii náš skúsený tím ochotných zamestnancov. Napíšte nám na e-mailovú adresu obchod@infinitysilver.cz, alebo zavolajte na číslo +420 602 380 250 a my Vám radi s výberom poradíme.