KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE KRABIČKA ZADARMO

InfinitySilver.cz   »   Šperky Gaia   »   murano navliekacie korálky   »   Navliekací prívesok korálik zelený so špirálou

Navliekací prívesok korálik zelený so špirálou

cena:
12,30
6,15

Dostupnosť Skladom

Navliekací korálik zelený

Identifikátor produktu: MGV049

Navliekací prívesok zelený. Korálik je vyrobený z muránskeho skla. Korálek je dvojfarebný, základ korálku je z priehľadného zeleného skla, na povrchu je utvorená špirála zo svetlo zelenej farby .. Stred korálku je vyrobený zo striebra. Šírka korálku je 1,1 cm, vonkajší priemer korálku je 1,4cm a vnútorný je 0,4 cm.
Strieborný korálik je vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000 a galvanicky upravený pre väčšiu odolnosť proti "černaniu".


Dostupnosť: Skladom

viac značky Gaia

Gaia koncept

Zostavte si svoj vlastný, vizuálne unikátny šperk podľa osobných preferencií a vkusu. Kolekciu šperkov Gaia tvoria   podmanivej prívesky, korálky a ďalšie strieborné prvky, ktoré sú zdobené zirkónmi alebo muránským sklom. Tieto samostatné časti možno veľmi jednoducho kombinovať do podoby náramkov, náhrdelníkov či náušníc, a vytvoriť si tak jedinečné šperky, ktoré Vás budú dokonale reprezentovať. Rovnaký systém ako u firmy Pandora, Trollbeads pod.