KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE KRABIČKA ZADARMO

InfinitySilver.cz   »   Šperky Gaia   »   náhrdelníky Gaia   »   Strieborná náhrdelník na navliekacie príveskami

Strieborná náhrdelník na navliekacie príveskami

cena:
28,49

Dostupnosť Skladom

Strieborný náhrdelník na navliekacie korálky-prívesky

Identifikátor produktu: 90000845

Strieborný náhrdelník v tvare písmena y vhodný pre navliekanie príveskov. Prívesky sa navliekajú nad guľôčku na oba retiazky súčasne, alebo je možné navliekať prívesky na každú stranu súmerne. Pri prvej možnosti použijete jeden alebo dva prívesky. Pri druhej možnosti navliekate rovnaké prívesky na každú stranu náhrdelníka, ľubovoľný počet, podľa vašich predstáv. Navliekanie príveskov je podobné ako u firiem Pandora, Trollbeads pod. Náhrdelník je dlhý 45cm a má 5cm predlžovacia retiazka.
Náhrdelník je vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000 s galvanickou úpravou rhodiovania, pre efektnejšie a luxusnejší vzhľad.


Dostupnosť: Skladom

viac značky Gaia

Pohlavie: ženy

Gaia koncept

Zostavte si svoj vlastný, vizuálne unikátny šperk podľa osobných preferencií a vkusu. Kolekciu šperkov Gaia tvoria   podmanivej prívesky, korálky a ďalšie strieborné prvky, ktoré sú zdobené zirkónmi alebo muránským sklom. Tieto samostatné časti možno veľmi jednoducho kombinovať do podoby náramkov, náhrdelníkov či náušníc, a vytvoriť si tak jedinečné šperky, ktoré Vás budú dokonale reprezentovať. Rovnaký systém ako u firmy Pandora, Trollbeads pod.