KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE KRABIČKA ZADARMO

InfinitySilver.cz   »   Šperky Gaia   »   náramky Gaia   »   Strieborný náramok na prívesky pevný

Strieborný náramok na prívesky pevný

cena:
68,99

Dostupnosť Skladom

Strieborný náramok pevný kruh

Identifikátor produktu: BR0618

Strieborný náramok pevný kruh na prívesky Gaia. Na tento náramok je možné navliekať prívesky z našej ponuky kolekcie Gaia. Na náramok si postupne alebo aj naraz môžete kúpiť rôzne strieborné i farebné prívesky. Kombinácia farieb a vzorov je len na vás. Každý máme rád niečo iné a tak väčšinou vznikne náramok originál. Náramok je tvarovaný do oválu 6,5x6cm. Guličky na konci zabraňujú vypadnutiu korálikov. Jedna je skrutkovacie, pre možnosť otvorenia a navlečení príveskov.
Náramok je vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000 s galvanickou úpravou rhodiovania, pre efektívnejší a luxusnejší vzhľad.


Dostupnosť: Skladom

viac značky Gaia

Pohlavie: ženy

Gaia koncept

Zostavte si svoj vlastný, vizuálne unikátny šperk podľa osobných preferencií a vkusu. Kolekciu šperkov Gaia tvoria   podmanivej prívesky, korálky a ďalšie strieborné prvky, ktoré sú zdobené zirkónmi alebo muránským sklom. Tieto samostatné časti možno veľmi jednoducho kombinovať do podoby náramkov, náhrdelníkov či náušníc, a vytvoriť si tak jedinečné šperky, ktoré Vás budú dokonale reprezentovať. Rovnaký systém ako u firmy Pandora, Trollbeads pod.