InfinitySilver.cz   »   Šperky Gaia   »   strieborné navliekacie prívesky   »   Strieborný prívesok na náramok panáčik bábika

Strieborný prívesok na náramok panáčik bábika

cena:
18,01
9,01

doba expedície Skladom

Strieborný prívesok navliekací panáčik bábika

Identifikátor produktu: EESV-001

Strieborný navliekací prívesok na náramok, panáčik a bábik-novomanželia. Prívesok váži cca 2,1g. Systém je podobný ako u firmy Pandora, Trollbeads pod. Na strieborný náramok navliekate podľa vlastného výberu komponenty. Môžete si náramok utvoriť farebný v jednom odtieni, alebo ho môžete mať celý strieborný alebo nechať vyniknúť iba jeden farebný prívesok. Prívesky môžete striedať aj podľa farby oblečenia.
Prívesok je vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000 s galvanickou úpravou rhodiovania, pre efektívnejší a luxusnejší vzhľad.


doba expedície: Skladom

viac značky Gaia

Gaia koncept

Zostavte si svoj vlastný, vizuálne unikátny šperk podľa osobných preferencií a vkusu. Kolekciu šperkov Gaia tvoria   podmanivej prívesky, korálky a ďalšie strieborné prvky, ktoré sú zdobené zirkónmi alebo muránským sklom. Tieto samostatné časti možno veľmi jednoducho kombinovať do podoby náramkov, náhrdelníkov či náušníc, a vytvoriť si tak jedinečné šperky, ktoré Vás budú dokonale reprezentovať. Rovnaký systém ako u firmy Pandora, Trollbeads pod.

Páči sa? Pošli to ďalej:
Darčeky k objednávke